Doradca Klienta – infolinia przychodząca

Od wielu lat odnosimy sukcesy w branży HR i outsourcingu usług biznesowych. Naszą siłą, a zarazem motywacją, jest unikalny, doświadczony Zespół, który czerpie inspiracje z własnych doświadczeń oraz stałej obserwacji potrzeb współczesnego biznesu.

Aktualnie w związku z dynamicznych rozwojem firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Doradca Klienta – infolinia przychodząca
Miejsce pracy: Lublin
 Do Twoich zadań należeć będzie:
 • telefoniczna obsługa klienta w ruchu przychodzącym 
 • udzielanie informacji o produktach i usługach Firmy 
 • dbałość o bardzo dobry wizerunek Firmy 
 • wprowadzanie danych, zamówień i zleceń do systemu
Podejmując współpracę z naszą firmą otrzymujesz m.in.:
 • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na minimum ¾ etatu
 • szkolenie (płatne od 1 dnia w ramach umowy o pracę) oraz pracę w formie hybrydowej – część zdalnie, część stacjonarnie
 • atrakcyjną premię uzależnioną od jakości obsługi Klientów oraz premie sprzedażowe
 • dofinansowanie do usług stacjonarnych i mobilnych Orange
 • możliwość skorzystania z pakietu medycznego Allianz, ubezpieczenia grupowego PZU oraz karty MultiSport
 • możliwość skorzystania z programu zaliczek pracowniczych - Symmetrical (możliwość wypłaty wypracowanego wynagrodzenia w dowolnym dniu miesiąca)
 • dostęp do firmowej strefy licytacji z atrakcyjnymi nagrodami ( punkty do licytacji zbieracie poprzez przepracowane przez Was godziny, dyspozycyjność zgodna z grafikiem itp. )

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta i jesteś osobą komunikatywną, cierpliwą lubiącą pracować w zespole, a dodatkowo posiadasz praktyczną umiejętność obsługi pakietu MS Office i jesteś dyspozycyjny/a do pracy zmianowej w godzinach 6-23 na minimum 3/4 etatu dołącz do Naszej paczki! 

W CV nie zapomnij zawrzeć klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."Informujemy, że Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest firma POS Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Karczewska 18, 04-112 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże w przypadku ich braku nie będziemy mogli rozpatrzyć Twojej kandydatury. Podstawą prawną do przetwarzania danych jest konieczność zapoznania się przez nas z Twoim profilem kandydata na skutek Twojego zgłoszenia (art. 6 ust. 1 lit b RODO). Do podanych danych mogą mieć dostęp dostawcy usług Administratora oraz nasi partnerzy, na rzecz których prowadzimy wybrane rekrutacje. Informujemy, że przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do danych osobowych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych oraz prawo do ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo skargi do organu nadzorczego. Twoje dane będą przetwarzane przez czas trwania rekrutacji, po jej zakończeniu skontaktujemy się w wybranymi kandydatami, a pozostałe aplikacje zostaną usunięte, chyba że wyrazisz zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach- w takim przypadku Twoje dane będą przetwarzane do momentu jej wycofania.

Podobne oferty

Najnowsze oferty pracy:

Więcej ofert pracy

Gdzie jeszcze rekrutują?