Doradczyni / Doradca Klienta Biznesowego

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Doradztwo małym i średnim firmom w doborze usług bankowych,,
  • Budowanie relacji z obecnymi klientami i zdobywanie nowych,
  • Świadczenie profesjonalnej obsługi, korzystając z nowych technologii.
  • Realizowanie celów sprzedażowych,
  • Analizowanie finansów klientów,
  • Zarządzanie portfelem klientów.
Wymagania:
  • Doświadczenie w obsłudze małych i średnich firm,
  • Znajomość produktów finansowych,
  • Umiejętność pozyskiwania klientów i budowania z nimi relacji,
  • Znajomość podstaw ekonomii i analityczne myślenie,
  • Inicjatywa i chęć działania,
  • Chęć do podejmowania nowych wyzwań,
  • Umiejętność pracy zespołowej i samodzielność.
Pracodawca oferuje:
  • Umowę o pracę oraz atrakcyjny system motywacyjny,
  • Prywatną opiekę zdrowotną,
  • Kartę Multisport,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.