Konsultant ds. rekrutacji (Life Science)

 

NES Global Talent specjalizuje się w rekrutacji dla firm z sektorów budownictwa, nafty i gazu, energetyki, produkcji i property oraz Life Science. NES na świecie posiada 45 biur w 28 krajach, firma posiada certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2008, jest laureatem wielu międzynarodowych nagród, zatrudnia ponad 500 doświadczonych konsultantów. Obecnie do oddziału w Warszawie prowadzimy rekrutacje na stanowiska konsultantów i młodszych konsultantów.

Konsultant ds. rekrutacji (Life Science)
Miejsce pracy: Warszawa

Osoba na stanowisku Konsultanta ds. Rekrutacji będzie realizowała projekty rekrutacyjne dla klientów farmaceutycznych oraz producentów sprzętów medycznych.

Rola łączy w sobie dwa obszary:


Rekrutacja i selekcja kandydatów


Proces ten wymaga umiejętności poszukiwania i analizy profili zawodowych najlepszych kandydatów w ramach prowadzonej rekrutacji. Umiejętności budowania długofalowych relacji z najlepszymi kandydatami poprzez dobre zrozumienie oczekiwań poszczególnych osób wobec rozwoju zawodowego oraz adresowanie adekwatnych ofert stanowiących wartość dodaną dla kandydatów.

 
Budowania i utrzymanie relacji z klientami NES

 
Proces ten wymaga umiejętności sprzedażowych, wnikliwej analizy profilu działalności firmy, poznania kultury organizacyjnej klienta, zaangażowania w budowanie długofalowej relacji z poszczególnymi managerami firmy poprzez profesjonalne i zorientowane na rezultat prowadzenie rekrutacji. Dbanie o markę klienta podczas prowadzenie w jego imieniu rekrutacji, poszukiwanie najbardziej dopasowanych kandydatów, których pozyskanie będzie budować pozycję klienta na rynku.

 

Kluczowe dla nas kompetencje:

  • umiejętności sprzedażowe i nastawienie na realizację celów
  • umiejętność słuchania, przewidywania, przejmowania inicjatywy
  • kreatywność, motywacja do osiągnięć, wytrwałość, samodzielność
  • umiejętność tworzenia czytelnych komunikatów oraz zarządzania przekazem werbalnym i niewerbalnym
  • komunikatywny poziom j. angielskiego

 

Ważnym aspektem pracy konsultanta jest ponadto umiejętność poszukiwania informacji m.in w Internecie i budowanie networku.

 

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Podobne oferty

Najnowsze oferty pracy:

Więcej ofert pracy

Gdzie jeszcze rekrutują?