Koordynator Biura Obsługi Pacjenta w Punkcie Szczepień

Corten Medic jest dynamicznie rozwijającym się niepublicznym zakładem opieki zdrowotnej świadczącym kompleksowe usługi medyczne na najwyższym poziomie.

Corten Medic rozpoczęło swoja działalność w 1993 roku. Działania firmy opierają się na stałym dostosowywaniu się do potrzeb Pacjentów, ciągłej trosce o ich zdrowie, jak również promocję zdrowia wśród Pacjentów i ich rodzin. Aby sprostać tym wymaganiom firma wdraża najnowsze rozwiązania w zakresie diagnostyki i leczenia chorych, unowocześnia bazę sprzętową, usprawnia stosowane technologie medyczne, zaś pracownicy zarówno medyczni jak i pozostały personel dążą do podnoszenia swoich kwalifikacji

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Koordynator Biura Obsługi Pacjenta w Punkcie Szczepień
Miejsce pracy: Hrubieszów, Łuków
Zadania:
 • Prowadzenie rejestracji pacjentów do szczepienia i sterowanie ruchem pacjenta
 • Prowadzenie terminarza wizyt w formie elektronicznej
 • Współpraca z przełożonymi w zakresie sporządzania grafików pracy personelu medycznego punktu, zamówień artykułów medycznych i niemydcznych, informowanie o stanie zapasów w celu terminowego uzupełnienia.
 • Dbanie o estetykę, czystość oraz stan sanitarno - epidemiologiczny pomieszczeń przychodni.
 • Obserwacja pacjentów po szczepieniu
Wymagania:
 • Doświadczenie w pracy z klientem
 • Dyspozycyjność, elastyczność,
 • Dobra organizacja własnej pracy i silna motywacja w realizacji wytyczonych celów,
 • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
 • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży medycznej będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
 • Atrakcyjne wynagrodzenie 
 • Bezpieczeństwo zatrudnienia
 • Pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole
 • Nowoczesne narzędzia pracy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółki z Grupy Corten Medic z siedzibą w Warszawie (02-784),przy ul. Dunikowskiego 10 w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

a w przypadku zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych dodatkowo:

Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Spółki z Grupy Corten Medic.
W przypadku nie umieszczenia odpowiedniej klauzuli Pana/Pani aplikacja nie weźmie udziału w procesie rekrutacyjnym.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych są Spółki z Grupy Corten Medic z siedzibą w 02-784 Warszawie, ul. Dunikowskiego 10 Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia rekrutacji na aplikowane przez Panią/Pana stanowisko, jak również w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, o ile wyrazi Pani/Pan na to zgodę. Dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie wymaganych przez Kodeks Pracy jest obowiązkowe, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Ponadto w każdej chwili mogą Państwo cofnąć na przetwarzanie danych osobowych w zakresie danych przetwarzanych przez nas na podstawie zgody. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez administratora danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Podobne oferty

Najnowsze oferty pracy:

Więcej ofert pracy

Gdzie jeszcze rekrutują?