Młodszy Inżynier Sprzedaży Usług Serwisowych

Dla naszego Klienta, z branży HVAC, poszukujemy osób z całej Polski na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. pomorskie
Nr ref.: 13/2021

Zadania:

  • Rozwój biznesu w podległym regionie (właściwym dla miejsca zamieszkania), poprzez budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Identyfikowanie możliwości sprzedażowych, przygotowanie ofert przy wsparciu ze strony działu ofertowego, prezentowanie ich klientom oraz prowadzenie negocjacji
  • Sprzedaż usług serwisowych
  • Wsparcie klienta od strony technicznej oraz handlowej i zapewnienie mu kompleksowej obsługi
  • Budowanie wzajemnego zaufania z klientami i dbanie o jakość podejmowanych działań oraz obsługę klienta
  • Regularne raportowanie kluczowych wskaźników sprzedaży oraz monitorowanie trendów rynkowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży usług serwisowych/sprzętu technicznego B2B
  • Nastawienie na wynik i budowanie długotrwałej relacji z klientami
  • Zainteresowanie zagadnieniami natury technicznej
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i wywierania wpływu
  • Zdolność radzenia sobie z dynamicznie zmieniającymi się priorytetami
  • Uczciwość, wysoki poziom samodzielności i dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, minimum B1

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę zadaniową w trybie home – office związaną z wyjazdami służbowymi; Ty planujesz swój czas pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, komputer, telefon
W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.