Młodszy konsultant telefoniczny (nie wymagamy doświadczenia)

Nasz klient to międzynarodowa firma z branży finansowej. Jeżeli chcesz rozwijać się w obszarze finansów, obsługi klienta i szukasz miejsca w którym mógłbyś rozwinąć swoje kompetencje, zachęcamy do złożenia aplikacji do naszego działu obsługi klienta.
 
Nie wymagamy doświadczenia, przed rozpoczęciem pracy oferujemy pełne wdrożenie w przyszłe obowiązki.
Młodszy konsultant telefoniczny (nie wymagamy doświadczenia)
Miejsce pracy: Wrocław
Przyszły zakres obowiązków:
 • Telefoniczny kontakt z klientami firmy,
 • Aktualizacja danych w wewnętrznym systemie,
 • Aktywne uczestnictwo w szkoleniach, działaniach rozwojowych oraz spotkaniach wynikowych i odprawach.
Co oferujemy:
 • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
 • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe wzbogacone systemem premiowym,
 • Szkolenia i pełne wdrożenie w przyszły zakres obowiązków,
 • Świetną atmosferę oraz wsparcie zgranego zespołu,
 • Ubezpieczenie grupowe,
 • Prywatną opiekę medyczną,
 • kartę sportową,
 • Ciekawą, pełną wyzwań pracę z możliwością awansu. 
Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Eagle Recruitment sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a w tym na udostępnienie ww. danych potencjalnemu pracodawcy.

Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Eagle Recruitment danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@eagle-r.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Eagle Recruitment. Możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@eagle-r.pl.Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.Twoje dane osobowe przetwarzamy w związku z rekrutacją na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 12 miesięcy i usuwamy je niezwłocznie po tym okresie, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 36 miesięcy.W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@eagle-r.pl.

Podobne oferty

Najnowsze oferty pracy:

Więcej ofert pracy

Gdzie jeszcze rekrutują?