Przedstawiciel Handlowy D2D

AA Euro Group jest firmą specjalizującą się w rekrutacji managerów i wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Prężnie działamy w takich sektorach jak: przemysł, budownictwo, logistyka, finanse oraz IT. Jesteśmy obecni na rynku europejskim od 2005 roku, a w Polsce od 2010 roku. Posiadamy również oddziały w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Rumunii, Chorwacji, Danii i Holandii.
Przedstawiciel Handlowy D2D
Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański, Malbork, Lębork, Wejherowo, Słupsk, Kościerzyna, Chojnice, Bytów

Jesteś elokwentny, wygadany, konkretny i naprawdę lubisz pracować z ludźmi? Motywuje Cię do pracy realna możliwość zarabiania? Nie masz problemu z bezpośrednim kontaktem z potencjalnym klientem i chcesz samodzielnie układać swój grafik pracy? Takiego HANDLOWCA jak Ty szukamy!

Nasz klient, firma proponująca nowoczesne rozwiązania z zakresu OZE szuka w całej Polsce PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO branży OZE do prezentowania odnawialnych źródeł energii i usług ich dotyczących klientom indywidualnym.

Czego od Ciebie oczekujemy?
  • doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej D2D w sektorze B2C – nieważna branża, ważny rodzaj sprzedaży, z którym jesteś zaznajomiony/a!
  • wielu pomysłów na sprzedaż, podejścia pt „dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych”
  • ambicji – docelowo handlowiec może u nas zostać nawet kierownikiem branży OZE
  • gotowości do pracy u klienta, dojazdów do niego, układania grafiku pod możliwości czasowe osób, które kupią u Ciebie panele/pompy
  • pracy w ramach własnej działalności gospodarczej (nie musisz jej mieć już teraz, ale docelowo to jest preferowana forma współpracy)
Na co możesz liczyć z naszej strony?
  • wdrożenie w produkt od A do Z, w tym opiekę merytoryczną doświadczonego sprzedawcy
  • dodatkowe szkolenia z technik sprzedaży i inne cykliczne warsztaty
  • przejrzystej i od razu prezentowanej możliwej drogi rozwoju – od handlowca do kierownika!
  • wynagrodzenie wieloskładnikowe: podstawa + premia za audyty + premia za sprzedaż (od 6.000 do 20.000 zł miesięcznie)
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych przez firmę AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O.O. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Nr 101, poz. 1182, z późn. zm.) w obecnym i przyszłych procesach rekrutacyjnych. Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie w przyszłości ofert pracy drogą mailową, telefoniczną i sms-ową. Niniejsza zgoda jest aktualna do czasu jej odwołania.”

AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O.O jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 6611.

Podobne oferty

Najnowsze oferty pracy:

Więcej ofert pracy

Gdzie jeszcze rekrutują?