Przedstawiciel Handlowy

Ogłoszenie numer: 4017945, z dnia 2020-12-21

Klient portalu Praca.pl

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: opolskie

Opis stanowiska

  • Utrzymanie współpracy z obecnymi partnerami i pozyskiwanie nowych klientów

  • Realizacja miesięcznych planów sprzedażowych

  • Przeprowadzanie prezentacji i sprzedaż u klienta

  • Opieka nad powierzonym regionem - 3 województwa (jedno z nich to województwo, w którym mieszka Przedstawiciel Handlowy)

Wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia jako przedstawiciel handlowy w aktywnej sprzedaży – warunek konieczny
  • Zaangażowanie i pozytywne nastawienie
  • Zorientowanie na potrzeby klienta i zdolność budowania trwałych relacji
  • Umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych
  • Umiejętność obsługi pakietu Office
  • Duża mobilność i dostępność
  • Prawo jazy kat. B
  • Znajomość branży modowej lub optycznej – mile widziana

Oferujemy

  • Długofalową współpracę u solidnego i rozpoznawalnego w branży pracodawcy
  • Przynależność do niewielkiego zespołu
  • Wsparcie merytoryczne, sprzedażowe i marketingowe oraz bazę danych stałych klientów
  • Współpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie