Przedstawiciel techniczno-handlowy

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice | Numer ref.: PTH/036/MBR

Oferujemy:

  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Auto służbowe
  • Wynagrodzenie wzbogacone o system premiowania
  • Realne szanse rozwoju
  • Obszar pracy:
    1 osoba: woj. małopolskie i świętokrzyskie
    1 osoba: woj. mazowieckie i łódzkie

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku handlowca w branży technicznej - preferowana branża wodno-kanalizacyjna
  • Kreatywność, zaangażowanie oraz wysokie zdolności interpersonalne
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Zadania:

  • Aktywna sprzedaż, tworzenie ofert, prowadzenie negocjacji handlowych oraz realizacja zamówień klienta z portfolio firmy z branży HVAC
  • Prowadzenie prezentacji biznesowych podczas spotkań z klientami
  • Budowanie długofalowej relacji oraz rozwijanie współpracy z obecnymi klientami
  • Stała współpraca z pozostałymi działami firmy
  • Wyjazdy na konferencje branżowe