Przedstawiciel w wypożyczalni samochodów

Ogłoszenie numer: 6201336, z dnia 2021-12-22

Jesteśmy jedną z największych firm w branży krótko i długoterminowego wynajmu samochodów osobowych i dostawczych na terenie naszego kraju. Poszukujemy miłośników motoryzacji, kandydatów ambitnych, zmotywowanych, nastawionych na sukces i rozwój zawodowy.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków - Lotnisko Kraków Balice

Opis stanowiska

Do zakresu zadań zatrudnionej na tym stanowisku osoby należeć będzie:
  • Wynajem samochodów na terenie Krakowa i w okolicznych miejscowościach/lub na Lotnisku Balice;
  • Dbanie o stan techniczny (zaprowadzanie aut do serwisów, tankowanie);
  • Relokacja pojazdów między oddziałami;
  • Praca polega na oczekiwaniu na zlecenia, które są podawane telefonicznie oraz mailowo.

Wymagania

  • Mile widziany status studenta/ucznia (w trybie zaocznym) lub własna działalność gospodarcza (lub możliwość jej założenia);
  • Preferowane zamieszkanie w Krakowie;
  • Wysokiej dyspozycyjności;
  • Punktualności;
  • Uczciwości;
  • Odpowiedzialności;
  • Znajomości topografii Krakowa i okolic;
  • Prawa jazdy i doświadczenia w prowadzeniu pojazdów;
  • Zamiłowania do motoryzacji.

Oferujemy

  • Pracę na umowę zlecenie/samozatrudnienie;
  • Wynagrodzenie od około 4500 zł do około 8000 zł brutto.
  • Pracę w młodym zespole w największej sieci wypożyczalni samochodów w kraju;
  • Miłą atmosferę;
  • Praca na nowoczesnej flocie samochodów;
  • Telefon służbowy oraz wszelkie inne narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonej pracy;
  • Dostosowanie pracy do zajęć na uczelni/szkole;
  • Zniżki na przejazdy autami Panek Car Sharing.