Specjalista ds. sprzedaży B2B

Promotion BlueChip Poland Sp. z o.o. Sp.k.

Importer w branży promocyjno-reklamowej zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
OPIS STANOWISKA:
  • kontakt i utrzymywanie relacji z obecnymi klientami
  • pozyskiwanie nowych klientów, rozszerzanie rynków zbytu
  • przygotowywanie ofert handlowych i doradztwo produktowe
  • aktywna sprzedaż produktów
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • sporządzanie tygodniowych raportów handlowych
OCZEKUJEMY:
  • doświadczenia w sprzedaży B2B
  • silnej motywacji i zaangażowania w wykonywaną pracę
  • dobrej organizacji pracy własnej, odpowiedzialność, samodzielność, systematyczność i nastawienie na realizację wyznaczonych celów
  • wysoce rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • uczciwości
  • kultury osobistej
  • znajomości języka angielskiego (kontakt z klientami i dostawcami angielskojęzycznymi)
OFERUJEMY:
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • młody i zgrany zespół
  • formę zatrudnienia - umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie umożliwiające nieograniczone zarobki (podstawa + prowizja)
  • narzędzia pracy niezbędne do wykonywanych zadań
  • przyjazną atmosferę pracy
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Promotion BlueChip Poland Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.}