Specjalista ds. Systemów Wsparcia Sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa
KW/SSWS/BS/92/1220
Twoje Zadania:
  • Weryfikacja poprawności zawartych umów handlowych B2B
  • Wprowadzanie warunków umowy do systemów sprzedażowych
  • Wsparcie przy realizacji sprzedaży
  • Współpraca z innymi działami w związku z otrzymanymi zgłoszeniami
Nasze Oczekiwania:
  • Dobra organizacja pracy, sumienność, umiejętność ustawiania priorytetów
  • Znajomość MS Office (Excel, Word)
  • Gotowość do uczenia się nowych rzeczy
  • Preferowane wykształcenie wyższe (licencjat)
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Umiejętność analitycznego myślenia
Oferujemy:
  • dużą samodzielność w realizacji zadań, realny wpływ na końcowe efekty
  • pracę na wielu systemach, urozmaicone zadania i ciekawe wyzwania
  • dobrą atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą
  • pakiet benefitów, w tym opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport, oferta pracownicza
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.