Sprzedawca rynek części osobowych

Czy wiesz, że Inter Cars to obecnie lider w branży na rynku Europy Środkowo - Wschodniej? Dostarczamy części do samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych, a także do łodzi i motocykli. Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat? Wejdź na stronę www.intercars.eu

Obecnie do Filii Inter Cars w Warszawie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Sprzedawcy

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • Obsługa klienta w zakresie sprzedaży
  • Informowanie klientów o dostępnej ofercie handlowej
  • Zgłaszania wniosków dotyczących uzupełnienie oferty
  • Budowanie relacji z Klientami i dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Oczekiwania od Kandydatów:

  • Doświadczenie w sprzedaży części do samochodów osobowych/ ciężarowych
  • Znajomość budowy pojazdów mechanicznych
  • Dobra znajomość lokalnego rynku motoryzacyjnego
  • Komunikatywność i otwartość na kontakt z drugą osoba

W zamian oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pracę w zespole doświadczonych i zmotywowanych ludzi
  • Pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej
  • Wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji
  • Nowoczesne narzędzia pracy