Złota rączka / Technik obiektu

People make places
Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Grunwaldzka
ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS, jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie kompleksowej obsługi obiektów. W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2000 pracowników.
Zakres obowiązków:
  • Monitorowanie stanu technicznego biura
  • Drobne naprawy mebli, transport mebli
  • Ustawianie stołów w salach
  • Zgłaszanie większych usterek do odpowiednich serwisów
  • Wymiana zamków
  • Współpraca z różnymi działami biura
Wymagania:
  • Chęć do pracy
  • Otwartość w komunikacji
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Zamiłowanie do prac naprawczych
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Praca w godzinach 08:00 -12:00
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Stawka godzinowa 35 zł brutto
  • Praca w pomieszczeniach o podwyższonym standardzie czystości
  • Terminowe wynagrodzenie na konto
  • Długo falowa współpraca