Kierownik Drogerii

Jesteśmy polską firmą działającą nieprzerwanie od ponad 20 lat. Aktualnie poszukujemy osób, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu i podjąć pracę na stanowisku:

Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki
Opis stanowiska:
  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedaży podległej Drogerii;
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania Drogerii;
  • Zarządzanie zespołem i motywowanie do realizacji założonych celów;
  • Rekrutowanie i wspieranie pracowników w ich rozwoju;
  • Profesjonalna obsługa klienta oraz aktywne doradztwo w wyborze kosmetyków;
  • Dbanie o estetyczny wygląd Drogerii i ekspozycję produktów;
  • Odpowiedzialność za jakość i terminowość realizowanych zadań.
Wymagania:
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w branży retail;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • Gotowość do pracy zmianowej;
  • Umiejętność pracy pod presją, zaradność i samodzielność w działaniu;
  • Umiejętność przekazywania wiedzy i motywowania zespołu do efektywnej pracy;
  • Wysoka orientacja na wynik i na osiąganie celów sprzedażowych.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Praktyczny program wdrożenia;
  • Możliwość rozwoju i awansu;
  • Systemy premiowe;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej, karty sportowej, ubezpieczenia na życie;
  • Rabaty na zakupy w sieci naszych sklepów.
Proces rekrutacji:
  1. Selekcja CV przez dział HR;
  2. Kontakt z wybranym kandydatem;
  3. Rozmowa rekrutacyjna z Menedżerem Regionalnym;
  4. Podjęcie decyzji.
Administratorem danych osobowych osób zgłaszających udział w prowadzonym przez Administratora procesie rekrutacyjnym jest Natura Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Pojezierskiej nr 90A, 91 – 341 Łódź, NIP 527-001-44-2 8, REGON 10416589

Zgodnie z treścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 26 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawę swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), informujemy, iż:
1. Administratorem Danych jest Natura Sp z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Pojezierskiej nr 90A, 91 – 341; wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi pod numerem KRS 0000034905; telefon: 22 3843600, e-mail: [email protected].
2. Administrator Danych w celu należytej ochrony danych osobowych wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować pod adresem e-mail: [email protected].
3. Administrator przetwarza dane osobowe osób biorących udział w procesie rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji, w szczególności weryfikacji nadesłanej dokumentacji, przeprowadzenia spotkania rekrutacyjnego, skierowania na badania wstępne przed zatrudnieniem.
4. Podstawą prawną przetwarzania danych jest uprawnienie do żądania danych niezbędnych do podjęcia działań przed zawarciem umowy w zakresie wskazanym w art. 221 kodeksu pracy (art. 6 ust. 1 lit b i c RODO), a w pozostałym zakresie zgoda osoby biorącej udział w procesie rekrutacyjnym (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
5. Odbiorcami danych osobowych będą osoby odpowiedzialne za rekrutację oraz podmioty dostarczające i wspierające systemy informatyczne stosowane przez Administratora oraz podmioty świadczące usługi związane z bieżącą działalnością Administratora – na mocy stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych oraz przy zapewnieniu stosowania przez ww. podmioty adekwatnych środków technicznych i organizacyjnych zapewniających ochronę danych.
6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji, nie dłużej niż 6 miesięcy od daty pozyskania. W przypadku wyrażenia zgody na wzięciu udziału w przyszłych rekrutacjach – dane będą przechowywane nie dłużej niż 12 miesięcy od daty pozyskania.
7. Ma Pan/Pani prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, ponadto ma Pani/Pan prawo do przenoszenia danych.
8. Ma Pan/ Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
9. Ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niepodanie informacji wskazanych w art. 22 1 Kodeksu pracy uniemożliwi wzięcie udziału w procesie rekrutacyjnym.