Konsultant telefoniczny z j. niemieckim

Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • Obsługa klienta zgodnie ze standardami
  • Udzielanie klientom szczegółowych informacji na temat oferowanych produktów i usług
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientem
  • Raportowanie codziennej pracy w systemie CRM
Wymagania:
  • Zaawansowana znajomość języka niemieckiego (minimum B2/C1)
  • Doświadczenie w obsłudze klienta nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem
Co oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Pakiet benefitów
  • Pakiet szkoleń produktowych oraz językowych
  • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu