Konsultant w biurze podróży

Poszukujemy pracownika do TUI Centrum Podróży Wawer (biuro franczyzowe TUI) mieszczącego się w Centrum Handlowym Ferio Wawer
Miejsce pracy: Warszawa, CH Ferio Wawer
Twój zakres obowiązków
  • bezpośrednia, telefoniczna i mailowa obsługa Klientów
  • sprzedaż wycieczek, biletów lotniczych, miejsc hotelowych, ubezpieczeń i innych produktów z naszej oferty
Nasze wymagania
  • doświadczenie zawodowe w branży turystycznej w sprzedaży ofert
  • znajomość oferty TUI (warunek konieczny)
  • znajomość systemów rezerwacyjnych
  • dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym)
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
To oferujemy
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prowizję od sprzedaży
  • zagraniczne wyjazdy szkoleniowe i motywacyjne
  • elastyczny grafik