Koordynator Sprzedaży Terytorialnej

Ogłoszenie numer: 9086194, z dnia 2024-07-02

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Promocja oferty edukacyjno-językowej firmy
  • Osiąganie celów sprzedażowych
  • Budowanie relacji z klientami
  • Koordynacja działań oraz współpraca z dystrybutorem w regionie
  • Analiza konkurencji

Wymagania

  • Orientacja na rezultaty sprzedażowe
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Wykształcenie w dziedzinie filologii angielskiej (preferowane)
  • Doświadczenie w nauczaniu angielskiego i metodyce
  • Umiejętność budowania relacji z klientami
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do podróżowania
  • Obsługa pakietu Office, CRM i systemów sprzedaży
  • Wiedza o rynku książki i środowisku nauczycielskim (mile widziana)
  • Komunikatywność, organizacja pracy, optymistyczne podejście

Oferujemy

  • Samodzielność w pracy
  • Umowę o pracę
  • Narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon, tablet)
  • Możliwość rozwoju i szkolenia
  • Opiekę medyczną