Meeter Greeter w placówce banku

Od nas dostaniesz:
  • Współpraca z ekspertami
  • Świeża kawa bez limitu
  • Przyjazna atmosfera
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Mobilne narzędzia do rozwoju kompetencji
  • Możliwość rozwoju w grupie mBanku
Zobacz, jak się u nas pracuje!

Meeter Greeter w placówce mBanku

miejsce pracy: Nowy Sącz, Nr ref.: KZI/047/0622

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie pracowników placówki w realizacji zadań sprzedażowych i posprzedażowych
  • udział w akcjach mikromarketingowych oddziału
  • organizacja ruchu klientów w oddziale
  • edukacja klientów w zakresie systemu transakcyjnego banku
  • dbałość o wizualizacje zgodną ze standardami banku
  • dbałość o jakość obsługi klientów wg standardów Banku.

Nasze wymagania

  • statusu studenta – preferowane kierunki ekonomiczne
  • podstawowej wiedzy z zakresu bankowości
  • dobrej znajomości Pakietu MS Office (w szczególności Excel i Word)
  • osoby komunikatywnej, o wysokiej kulturze osobistej, lubiącej pracę zespołową.

To oferujemy

  • zatrudnienie zewnętrzne w oparciu o umowę zlecenie wraz z wynagrodzeniem
  • zaznajomienie z pracą w każdej z trzech linii biznesowych Banku tj. klienci indywidualni, klienci biznesowi, klienci zamożni
  • zapoznanie się ze specyfiką pracy w bankowości detalicznej tj. obsługą posprzedażową i wymogami związanymi ze sprzedażą produktów i usług bankowych.