Młodszy Opiekun Klienta Biznesowego

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia Pacjentów. Są nas tysiące. Dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa, Al. Jerozolimskie 96

Coś o Tobie
  • doświadczenie w opiece nad Klientem lub w obszarze aktywnej sprzedaży B2B
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, w tym komunikacyjne i negocjacyjne
  • proaktywna postawa, inicjatywa w kontakcie z Klientami, wytrwałość w dążeniu do realizacji celu oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
Twoje zadania:
  • utrzymanie portfolio powierzonych Klientów (w tym renegocjowanie istniejących umów)
  • realizacja planów sprzedaży poprzez telefoniczny kontakt z Klientami B2B
  • przeprowadzanie kompleksowego doradztwa w zakresie doboru produktu
  • tworzenie i rozwój długofalowych relacji biznesowych
Dołącz do firmy, w której znajdziesz:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podstawę wynagrodzenia i miesięczny system ​premiowy
  • możliwość pracy zdalnej 4 razy w miesiącu
  • bezpłatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • bezpłatny dostęp do ponad 4600 obiektów sportowych, rekreacyjnych i rozrywkowych w ramach pakietu Medicover Sport
  • dostęp do platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne
  • wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych.
  • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”.
  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover