Młodszy Trener Sprzedaży Call Center

Do naszego dynamicznie rozwijającego się Działu Zakupów, działającego w ramach największego operatora telewizji kablowej w Polsce, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Zakupów z zaawansowaną wiedzą z zakresu technologii i informatyki.

Miejsce pracy: Gdynia
Oferujemy:
  • Interesującą pracę w rozwijającej się organizacji, która zajmuje wiodącą pozycję na rynku w branży.
  • Otwartość na indywidualne podejście do realizowanych zadań.
  • Zgrany zespół specjalistów i dobrą atmosferę.
  • Wsparcie w rozwoju Twoich kwalifikacji zawodowych.
  • Przestrzeń na tworzenie własnych programów i inicjatyw.
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon
  • Kartę Multisport;
  • Zniżki na usługi Vectry.
  • Brak dress code’u.
Zakres obowiązków:
  • Realizacja szkoleń stacjonarnych oraz online z zakresu technik sprzedaży i produktów
  • Prowadzenie sesji coachingowych , doskonalących umiejętności sprzedażowe jak i efektywność pracy.
  • Systematyczne badanie wartości działań rozwojowych.
  • Ścisła współpraca z menedżerami w celu identyfikacji obszarów do poprawy oraz rozwoju umiejętności zespołu
  • Tworzenie nowych oraz aktualizacja istniejących materiałów szkoleniowych.
  • Rozwijanie umiejętności pracowników oraz udzielanie bieżących informacji zwrotnych.
  • Raportowanie postępów oraz rekomendowanie działań usprawniających
Jeśli chcesz aplikować, warto, jeśli:
  • Masz pewne doświadczenie w przeprowadzaniu szkoleń.
  • Posiadasz doświadczenie w pracy w call center, co pozwala Ci na lepsze zrozumienie potrzeb uczestników szkoleń.
  • Prowadziłeś/aś szkolenia online lub jesteś gotowy/a się w tej dziedzinie rozwijać.
  • Twoja komunikatywność i pozytywna energia potrafią przyciągać i motywować innych.
  • Z pasją podchodzisz do pracy z ludźmi i angażujesz się w ich rozwój.
  • Twój talent w organizacji pracy pomaga osiągać cele, na których Ci zależy.
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B i jesteś gotowy/a do wyjazdów służbowych.
„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez VECTRA SA, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy VECTRA w celu realizacji bieżącej rekrutacji. Zostałem poinformowany: o przysługujących mi prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności mojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania moich danych oraz celu ich przetwarzania”