Mobilny opiekun klienta

Jeśli jesteś osobą, która angażuje się w swoją pracę, posiadasz poszukiwane przez nas kompetencje dołącz do naszego zespołu.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Zwoleń
Zakres obowiązków:
  • Doradztwo i pomoc w realizacji usługi u klientów
  • Utrzymywanie długotrwałych relacji z przedstawicielami naszych klientów na terenie Polski południowej
  • Systematyczne wizyty u naszych klientów zgodnie z harmonogramem wyjazdów
  • Przyjmowanie i rejestracja zgłoszeń dot. odzieży od klienta i jego pracowników
  • Udział w inwentaryzacjach odzieży u klienta
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
Oczekujemy:
  • Praktycznej znajomości Excela
  • Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzaniu auta
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Samodzielności i umiejętności organizowania pracy własnej
  • Zaangażowania w wykonywaną pracę
  • Odpowiedzialności za powierzone obowiązki
  • Umiejętności słuchania i przekonywania
  • Silnej motywacji do osiągania założonych celów
  • Szybkiego uczenia się i wykorzystywania wiedzy w praktyce
Oferujemy:
  • Pracę w dni robocze
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności - podstawa od 4,5 tys. brutto
  • Premie kwartalną do 20% wynagrodzenia brutto
  • Długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy
  • Dużą samodzielność pracy oraz różnorodność zadań
  • Pełne wdrożenie i przeszkolenie do pracy