Obsługa Klienta / Praca biurowa

Ogłoszenie numer: 6982740, z dnia 2022-05-31

Klient portalu Praca.pl

Poszukujemy pracownika do biura obsługi klienta.

Miejsce pracy Rumia.

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

  • mailowa i telefoniczna obsługa klientów,
  • wprowadzanie danych do systemu,
  • przekazywanie informacji na temat realizacji zamówień,
  • przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji (lub przekazywanie ich do odpowiedniego działu w firmie),
  • udzielanie odpowiedzi na pytania klientów związane z produktami firmy (poprzez kontakt telefoniczny, mailowy),
  • analizowanie oczekiwań klientów i podejmowanie działań, mających na celu wzrost ich satysfakcji,
  • wykonywanie podstawowych czynności biurowych.

Wymagania

  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (pakiet Office),
  • obsługa portali społecznościowych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • samodzielność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • mile widziany dar łatwości pisania ("lekkie pióro")
  • mile widziane posiadanie wiedzy z zakresu dietetyki.

Oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15, 8-16; 12-20 (system zmienny), plus weekend (grafik zmianowy),
  • gwarantujemy pełne przeszkolenie,
  • pracę w młodym, pozytywnie nastawionym, sympatycznym zespole,
  • możliwość rozwoju oraz awansu,
  • praca w okresie próbnym umowa zlecenie,
  • po okresie próbnym, stabilne zatrudnienie na podstawie współpracy B2B,
  • wszystko, co niezbędne do wykonywania swoich obowiązków,
  • pełne przeszkolenie i wprowadzenie do wykonywanej pracy.