Pracownik sklepu

Ogłoszenie numer: 9257252, z dnia 2024-09-17

Sklepy spożywcze FRAC w Rzeszowie na ul. Krakowskiej 20 (galeria "Nowy Świat"), na ul. Solarza 19a, na ul. Bohaterów 5 , na ul. Podkarpackiej 12a,na ul. Chełmońskiego 1, na ul. Kwiatkowskiego 11, na ul. Rejtana 33 oraz magazyn na ul. Lwowskiej 6 zatrudnią

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska

  • obsługa klientów, krojenie i pakowanie wędlin, serów i mięsa, wykładanie towarów na lady chłodnicze( pracownik stoiska mięsnego),
  • obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towarów oraz dbanie o ich prawidłową ekspozycję, sprawdzanie dat ważności (kasjer-sprzedawca),
  • przyjmowanie i wykładanie towarów, sprawdzanie zgodności dostaw z zamówieniem, obsługa kasy fiskalnej ( magazynier-kasjer),
  • przyjmowanie towarów, sprawdzanie zgodności dostaw z zamówieniem, kompletowanie dostaw towarów na poszczególne sklepy, prowadzenie gospodarki magazynowej( magazynier),
  • drobne prace porządkowe.

Wymagania

  • książeczka sanepidowska,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • płacę podstawową + premię,
  • możliwość przyuczenia,
  • atrakcyjne ubezpieczenie grupowe,
  • bony towarowe.