Przedstawiciel Handlowy - Vanseller

www.sklep-warsztat.pl oferuje produkty do wyposażenia wszelkiego rodzaju serwisów oponiarskich i warsztatów samochodowych. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Posiadamy zaufaną rzeszę klientów - zarówno  odbiorców ostatecznych, jak i dealerów. Proponujemy produkty firm, które od lat cieszą się uznaniem na rynku polskim.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. małopolskie
Zakres obowiązków:
  • Realizacja planów sprzedażowych na podległym terenie
  • Aktywne wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
  • Badanie potrzeb klientów
  • Budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji handlowych z istniejącymi klientami
  • Wystawianie faktur
  • Raportowanie
Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Komunikatywność
  • Umiejętność budowania trwałych relacji z klientami
  • Determinacja oraz nastawienie na cel
  • Obsługa komputera
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie ; Podstawa + premia adekwatna do osiąganych wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy: Samochód, telefon, laptop.