Przedstawiciel Handlowy

Ogłoszenie numer: 9097987, z dnia 2024-06-26

D. WIŚNIEWSKI I WSPÓLNICY SP. JAWNA

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długotrwałych relacji
  • realizacja celów sprzedaży
  • identyfikacja potrzeb klientów oraz profesjonalne doradztwo
  • przygotowywanie raportów i analiz
  • ścisła współpraca z Kierownikami Działów w celu sprawnej realizacji zamówień

Wymagania

  • 2-3 lata doświadczenia w sprzedaży B2B
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność słuchania i szybkiej reakcji na potrzeby klienta
  • umiejętność planowania i organizacji czasu pracy

Oferujemy

  • stałe, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • samochód służbowy, telefon, komputer
  • szkolenia
  • prywatna opieka medyczna