Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem polskim i angielskim

 Dołącz do naszego zespołu w Foundever!
Szukasz pracy w dynamicznym środowisku, gdzie możesz rozwijać swoje umiejętności i zdobywać doświadczenie w branży outsourcingu i konsultingu? Jesteśmy wiodącą firmą zatrudniającą 1500 wspaniałych pracowników w całej Polsce (Warszawa, Gdańsk i praca zdalna), a teraz szukamy Ciebie, aby dołączyć do naszego zespołu!

Praca z biura w Warszawie.

Twoje codzienne zadania:

  • Zapewnianie najwyższego poziomu obsługi klienta (czat/e-mail/telefon);
  • Odbieranie połączeń przychodzących i osiąganie celów wyznaczonych przez klienta;
  • Przestrzeganie polityki i procedur firmy;
  • Wykonywanie codziennych zadań w sposób efektywny i terminowy;
  • Osiąganie celów jakościowych dotyczących połączeń i satysfakcji klienta.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Język: Biegła znajomość języka angielskiego (C1) i polskiego (C1);
  • Doświadczenie: Dobrze, jeśli masz doświadczenie w sprzedaży/customer service;
  • Technologia: Znajomość MS Office i rozwinięte umiejętności obsługi komputera;
  • Osobowość: Bycie zmotywowanym i entuzjastycznie nastawionym.

Dodatkowe atuty:

  • Umiejętność wyznaczania priorytetów i planowania;
  • Niezależność I umiejętność pracy z minimalnym nadzorem;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Zwracanie uwagi na szczegóły;
  • Umiejętności sprzedażowe.

Warunki pracy:

  • Rodzaj umowy wybierasz sam (umowa zlecenie dla studentów lub umowa o pracę dla pozostałych);
  • Praca stacjonarna w naszym nowym biurze w Warszawie.

Co jeszcze powinieneś wiedzieć?

  • Zapewniamy współfinansowanie okularów i wakacji, program poleceń pracowniczych, vouchery na różne okazje (Boże Narodzenie, Dzień Dziecka itp.);
  • Oferujemy prywatne ubezpieczenie Medicover;
  • Dostępna jest karta Multisport, a także wewnętrzny program Everbetter promujący zdrowy styl życia;
  • Rozwój zawodowy poprzez szkolenia i współpracę między lokalizacjami na poziomie międzynarodowym.
When applying please enclose the below statement: "Hereby I voluntarily agree to the processing of personal data contained in my CV by Foundever for the purpose of the recruitment process in accordance with the Act of August 29, 1997 on the Protection of Personal Data (Journal of Laws of 2002 No. 101 , pos. 926 as amended).”
Application submission signifies the applicants agreement to process the personal data contained in the application for the purposes necessary for the recruitment process in accordance with Foundever privacy policy.