Specjalista ds. Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Olsztyn
Opis stanowiska:
  • Bezpośrednia i telefoniczna obsługa klientów.
  • Rozwiązywanie problemów i udzielanie odpowiedzi na zapytania klientów.
  • Utrzymywanie wysokiego poziomu satysfakcji klientów.
  • Realizacja zadań związanych z obsługą posprzedażową.
  • Współpraca z innymi działami.
Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Wysokie kompetencje komunikacyjne.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.
  • Mile widziana znajomość języka obcego.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Zdolność szybkiego uczenia się.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + systemie premiowym.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pakiet benefitów pracowniczych (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe).