Specjalista ds. obsługi sprzedaży B2B

XDEEP polską firmą, będącą częścią międzynarodowej grupy Darkwater, do której należą również SEAL (skafandry nurkowe), KISS Rebreathers USA (systemy CCR) oraz Ariadna Tech Finland (systemy podwodnej nawigacji inercjalnej). 

 

Jesteśmy producentem najbardziej zaawansowanego sprzętu nurkowego, używanego w nurkowaniach sportowych, eksploracji, ratownictwie oraz wojsku. Nasze produkty dostępne są w 75 krajach na sześciu kontynentach, za pośrednictwem sieci ponad tysiąca autoryzowanych dealerów.

 

 

Specjalista ds. obsługi sprzedaży B2B
Miejsce pracy: Nieporaz, ul. Tenczyńska 6

 

Szukamy profesjonalistów, którzy są gotowi wesprzeć nasz zespół w Polsce w obsłudze naszych partnerów zagranicznych. Pracując na tym stanowisku, będziesz dbać o płynną i sprawną obsługę zamówień napływających od naszych dealerów.

Praca na tym stanowisku obejmuje:
  • Zapewnienie wsparcia dealerom i klientom B2B, w tym udzielanie informacji na temat statusów zamówień, sposobu ich realizacji oraz wyjaśnianie nieścisłości;
  • Utrzymanie przepływu informacji pomiędzy dealerami i koordynatorem produkcji w celu zapewnienia płynności realizacji zamówień napływających z sieci dealerskiej;
  • Monitoring realizacji zamówień i reagowanie w sytuacjach nadzwyczajnych;
  • Stała współpraca z Menedżerem ds. Sieci Dealerskiej oraz Menedżerem Produktów w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi dealerów.
Idealny kandydat to osoba:
  • Swobodnie posługująca się językiem angielskim zarówno ustnie, jak i w formie pisemnej (warunek konieczny);
  • Skrupulatna, potrafiąca skutecznie i płynnie realizować wiele spraw równocześnie;
  • Chcąca pracować w prawdziwie międzynarodowym środowisku i nie bojąca się wyzwań;
  • Mieszkająca w Krakowie i okolicach lub w aglomeracji śląskiej (nasz zakład produkcyjny znajduje się w okolicach Alwerni przy autostradzie A4), przy czym rozważamy również pracę zdalną.

 

Nie wymagamy specjalistycznej wiedzy z dziedziny sprzętu nurkowego. Wszystkiego, co będzie Ci potrzebne do pracy, nauczysz się podczas okresu wdrożeniowego pod okiem osoby która zapewni Ci pełne wsparcie.

 

Oferujemy Ci:

 
Doskonałą atmosferę pracy, bez bezsensownych raportów i rozbudowanej struktury. Staramy się dopasować stanowisko do Ciebie, dynamicznie zmieniając organizację. Chcemy mieć pewność, że każdy robi to, w czym jest najlepszy.

 

Twoje kompetencje są dla nas ważne, więc stawiamy na Twój rozwój. Jeśli czujesz, że szkolenie czy warsztaty pomogą Ci w Twojej pracy lub pozwolą zdobyć przydatne w firmie umiejętności, chętnie pomożemy Ci je ukończyć. 

 

Jesteśmy bardzo elastyczni i przygotowani na nieprzewidziane okoliczności, więc jeśli potrzebujesz dnia wolnego, lub chcesz pracować w nietypowych godzinach, chętnie o tym porozmawiamy.


Dołączając do naszego zespołu, będziesz blisko współpracować z pełnymi entuzjazmu ludźmi. Nie będziesz anonimowym specjalistą w wielkim korpo-tłumie. Wstąpisz do międzynarodowego, świetnie zarządzanego zespołu i będziesz miał bezpośredni wkład i wpływ na to, jak działa firma.


Podobne oferty

Najnowsze oferty pracy:

Więcej ofert pracy

Gdzie jeszcze rekrutują?