Specjalista ds. Sprzedaży

Ogłoszenie numer: 7361493, z dnia 2022-08-10

ZET TRANSPORT Sp. z o.o – międzynarodowa firma z branży TSL

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Rozwój sprzedaży i nawiązanie stałych kontaktów handlowych w obszarze transportu oraz spedycji drogowej, lotniczej, morskiej i kolejowej
  • Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych z obecnymi oraz potencjalnymi Klientami
  • Budowanie relacji z Klientami poprzez zapewnienie obsługi posprzedażowej
  • Współdziałanie z działem operacyjnym w zakresie ustalania stawek frachtowych oraz kalkulację przetargów
  • Przygotowanie i prowadzenie różnorodnych działań sprzedażowych
  • Badanie rynku TSL i kierunku jego rozwoju
  • Sporządzanie zestawień i raportów sprzedażowych

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości zagadnień rynku transportowego
  • Minimum 2 letniego doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność samoorganizacji oraz ukierunkowania na pracę zespołową
  • Wysokiego poziomu umiejętności handlowych i negocjacyjnych
  • Umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientem
  • Zdolność analitycznego myślenia i szybkiego łączenia faktów
  • Dobrze rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Samodzielną i pełną interesujących wyzwań pracę
  • Przyjazną atmosferę i niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego