Specjalista / Specalistka ds. Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Warszawa, Poloneza 91
Ochrona Juwentus
Jesteśmy jedną z wiodących agencji ochrony na rynku. Działamy już ponad 30 lat, a swój sukces zawdzięczamy przede wszystkim naszym pracownikom. Juwentus jako firma zatrudniająca kilka tysięcy osób jest idealnym miejscem, w którym w przyjaznej atmosferze możesz zdobywać nowe doświadczenia, rozwijać swoje umiejętności i budować karierę zawodową. Naszym pracownikom dajemy możliwość rozwoju, przy zachowaniu niezależności i samodzielności. W związku z rozwojem firmy obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • telefoniczna i mailowa obsługa klientów
  • oferowanie klientom nowych usług/produktów
  • negocjowanie warunków współpracy z klientami
  • terminowe i rzetelne udzielanie odpowiedzi na zapytania klientów
  • weryfikacja kompletności i poprawności dokumentów dostarczanych przez klientów
  • wprowadzanie do systemu umów i innych dokumentów handlowych
  • współpraca z innymi działami w ramach realizowanych zadań
  • dbałość o wizerunek firmy
WYMAGANIA:
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • dbałość o szczegóły
  • opanowanie w stresujących sytuacjach
  • nastawienie na potrzeby Klienta i zachowanie najwyższej jakości poziomu obsługi
  • odpowiedzialność, terminowość, punktualność
  • bardzo dobra organizacja pracy, wysoka kultura osobista
  • biegła obsługa komputera MS Office
  • doświadczenie w pracy w dziale obsługi klienta, sprzedaży lub wsparcia sprzedaży
OFERUJEMY:
  • stabilne warunki zatrudnienia w dużej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę w miłym zespole
  • narzędzia niezbędne do codziennej pracy
  • pakiet opieki medycznej
  • Lokalizacja biura Warszawa ul: Poloneza 91
Współadministratorami Twoich danych osobowych są spółki z Grupy Juwentus (tj. „Ochrona Juwentus sp. z o.o., „Juwentus” Agencja Ochrony sp. z o.o., „Ochrona Juwentus” sp. z o.o., Agencja Ochrony „Juwentus” sp. z o.o., „Ochrona Juwentus Południe” sp. z o.o., Juwentus Serwis sp. z o.o., Tasc Technology Bis sp. z o.o.,Tasc Technology Bis sp. z o.o. sp.k., HELPON Centrum Usług sp. z o.o.), wszystkie z siedzibą w Warszawie (02-826) przy ul. Poloneza 91. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, chyba że wcześniej wycofasz swoją zgodę. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.