Specjalista / Specjalistka ds. obsługi sprzedaży

Miejsce pracy: Bieruń, ul. Turystyczna 1

Praca stacjonarna od pon-pt w godz. 7:30-15:30

Zakres obowiązków:
  • Obsługa handlowa klienta detalicznego (telefoniczna i e-mailowa)
  • Obsługa handlowa klienta hurtowego, w tym klienta zagranicznego (telefoniczna i e-mailowa)
  • Przygotowywanie i wysyłanie ofert handlowych
  • Przyjmowanie i wprowadzanie zamówień do systemu
  • Wsparcie klienta w zakresie doboru odpowiedniego produktu
  • Realizowanie bieżących zadań związanych z prowadzonymi projektami sprzedażowymi
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (będzie weryfikowana podczas rozmowy rekrutacyjnej)
  • Wykształcenie średnie
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (Outlook, Word, Excel) lub chęci i predyspozycje do szybkiego opanowania wskazanych narzędzi
  • Samodzielność, wielozadaniowość, dobra organizacja pracy i systematyczność w realizacji zadań
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość drugiego języka obcego, wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, umiejętności analityczne, prawo jazdy kategorii B
Oferujemy:
  • Stałe wsparcie ze strony przełożonego oraz zespołu
  • Pracę w sympatycznej, ciepłej i miłej atmosferze
  • Poczucie humoru i dystans do świata
  • Wynagrodzenie do ustalenia
O firmie:
Zajmujemy się produkcją i dystrybucją produktów gumowych od 2008 roku. Specjalizujemy się w gumie, tworzywach sztucznych i uszczelnieniach. Jesteśmy największą i najlepiej wyposażoną hurtownią w Polsce, która specjalizuje się wyłącznie w dostawach płyt, mat i przemysłowych wykładzin gumowych. Jesteśmy firmą polską o międzynarodowym rodowodzie. Działamy w oparciu o polski kapitał osób prywatnych.

Bierzemy odpowiedzialność za to co robimy i za produkty, które oferujemy.

Naszą misją jest pozostanie numerem 1 w zakresie obsługi klientów, wdrażania kompleksowych rozwiązań logistycznych oraz dostarczania wysokiej jakości wyrobów w jak najbardziej konkurencyjnych cenach. Realizujemy ją poprzez współpracę z najlepszymi producentami komponentów, mieszanek i gotowych wyrobów, naszą wysoką kulturę organizacyjną i zaangażowanie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)