Specjalista / Specjalistka ds. telesprzedaży

Sprzedaż kursów online na ciepłych leadach z naszej strony internetowej.
Dostarczamy klientom wiedzę z zakresu marketingu, social media, budowania stron internetowych.
Siedziba biura: Warszawa
PRACA ZDALNA
Zadania:
  • Sprzedaż kursów online na ciepłych leadach z naszej strony internetowej
  • Praca z domu min 4h dziennie
Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej (warunek konieczny)
  • Orientacja na wyniki sprzedażowe i i rozwój
  • Prace zdalną (minimalna dyspozycyjność 4-6 h w ciągu dnia)
Oferujemy:
  • Wysokie prowizje bez górnego limitu
  • Bezpłatne szkolenia
  • Płatne wakacje
  • Leasing na auto dla najlepszych sprzedawców

Zapewniamy pracę w wyjątkowym prywatnym i nie-korporacyjnym zespole!

W zespole, w którym się lubimy, wzajemnie napędzamy do działania i osiągamy super wyniki!