Jak osiągnąć sukces?

26 kwietnia 2013
przez

Praca przedstawiciela wiąże się z dużą konkurencją na rynku. Białystok zajmuje drugie miejsce w Polsce pod względem gęstości zaludnienia. Umiejętność przebicia się i podejmowania trafnych decyzji przedstawiciela handlowego w Białymstoku warunkuje tam nasze szanse na sukces. Zdecydowanie największe szanse mają optymiści i osoby przebojem idące przez życie. Zawód przedstawiciela wymaga umiejętności podejmowania błyskawicznych decyzji- tak by uniknąć sytuacji utraty potencjalnego klienta. Umiejętność nie zrażania się odmową i krytyką jest niezwykle cenioną cechą. To zawód stworzony dla osób energicznych, żywiołowych, przepełnionych entuzjazmem i ceniących kontakt z klientem.

Wybór branży nie powinien być przypadkowy. Znajomość specyfiki rynku w którym zamierzamy pracować oraz  żywe zainteresowanie sprawi, że praca z każdym dniem będzie przyjemniejsza.

Przedstawiciel nie sprzedaje towaru, sprzedaje usługę. Fides facis fides. Zaufanie za zaufanie. Przykładając należytą uwagę do tego co chce nam przekazać klient łatwiej odgadniemy czego pragnie.

Napisz komentarz

Najnowsze oferty pracy:

Więcej ofert pracy

Gdzie jeszcze rekrutują?