Pokaż co potrafisz czyli predyspozycje przedstawiciela

25 kwietnia 2013
przez

Pokaż co potrafisz, a powiem ci kim jesteś.

Postanowiłeś zostać przedstawicielem. Pozostało ci już tylko przekonanie do siebie szefostwa podczas rozmowy, by móc ruszać zdobywać świat. Co charakteryzuje dobrego przedstawiciela? Zachowuj się jak profesjonalista. Chcesz być najlepszy?Po pierwsze- bądź sobą. Zgrywanie cwaniaka pozostaw konkurencji. To jakim jesteś uczyń swoim atutem. Szczerość intencji łatwo przejrzeć. Po drugie- obserwuj otoczenie. Dostrzegaj ludzi, uważna obserwacja to twój as w rękawie.
Po trzecie- odpędzaj stres. Zaplanuj swoje działania i się ich trzymaj. Dobra organizacja pozwala uniknąć niepotrzebnego napięcia. Pamiętaj jak ważne jest pierwsze wrażenie. Po czwarte- uczyń atut ze swojego wieku.
Jesteś młody? Pracuj z energią, wyznaczaj sobie nowe cele, by nigdy nie stać w miejscu. Masz już swoje lata? Zdobyte doświadczenie będzie twoją zaletą. Po piąte- bądź wytrwały i uparty w realizacji założonych celów. Po szóste- szanuj swój czas. Skupiaj się na rzeczach najważniejszych, zadbaj o doskonałą organizację swoich zadań. Pamiętaj, że pracujesz na wspólne dobro. I na koniec- masz wyższe wykształcenie? Korzystaj więc ze zdobytej wiedzy, zdobywaj nowe rynki. Warszawa daje ku temu pełne pole do popisu przedstawicielom handlowym.

Napisz komentarz

Najnowsze oferty pracy:

Więcej ofert pracy

Gdzie jeszcze rekrutują?