Popracuj nad swoją punktualność i zyskaj w oczach szefa

11 marca 2020
przez

Punktualność to bardzo oczekiwana cecha przez wszystkich pracodawców. Jeżeli masz z tym problem i często się spóźniasz – mamy dla Ciebie kilka wskazówek. Pamiętaj bowiem, że spóźnialstwo oznacza brak kultury i szacunku! A tego lepiej uniknąć.

Jesteś przedstawicielem handlowym i często umawiasz się na spotkania ze swoimi klientami? W takim razie punktualność w Twoim przypadku ma kluczowe znaczenie. Nie możesz spóźniać się na spotkania nie tylko ze swoimi przełożonymi, ale również właśnie z klientami. Jeżeli zależy Ci na tym, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki w sprzedaży – naucz się punktualności. To naprawdę da się wypracować!

Praca nad sobą przyniesie oczekiwane efekty

Przede wszystkim musisz nad sobą pracować. Postaw sobie określony cel i zawsze przestrzegaj wyznaczonych reguł. Na samym początku możesz zacząć analizować powody swoich spóźnień. W przypadku wielu osób powodem są powtarzające się schematy. Staraj się ich uniknąć.

Nastawiaj szybciej budzik, tak aby wstać o odpowiedniej porze, ale oprócz tego wychodź szybciej z domu. Dzięki temu unikniesz korków, a żaden wypadek nie będzie stanowił dla Ciebie żadnego utrudnienia. Pamiętaj również o tym, aby każdego dnia analizować swój harmonogram prac. Umożliwi Ci to odpowiednią organizację i ograniczy możliwości do spóźnienia się.

Napisz komentarz

Najnowsze oferty pracy:

Więcej ofert pracy

Gdzie jeszcze rekrutują?