Przedstawiciel czyli kto?

25 kwietnia 2013
przez

Przedstawiciel handlowy jest obecnie jednym z najczęściej poszukiwanych pracowników. Nie wystarczy już stworzenie produktu, trzeba go jeszcze umiejętnie sprzedać. Przedstawiciel to nie tylko sprzedawca. To partner firmy, ktoś godny zaufania, komu zależy na jej rozwoju. Rosnąca na rynku konkurencja zmusza firmy do podnoszenia poprzeczki. I tak dobry przedstawiciel staje się aktorem na scenie, ma swoją rolę, którą musi przedstawić w najbardziej wiarygodny sposób. O przydzielony mu obszar musi dbać, analizować jego sytuację, rozwijać sieć sprzedaży. Poznaje region, zdobywa informacje o konkurencji po to, by móc swoją ofertę skierować do szerszego grona odbiorców.

Bydgoszcz przedstawiciel handlowy jest miastem w którym wśród przedstawicieli panuje duża konkurencja. Rynek handlowy daje tutaj wiele możliwości wykazania się. Klienta nie wystarczy zainteresować, trzeba go jeszcze umiejętnie utrzymać. Niewątpliwie trzeba poświęcić trochę czasu na stworzenie własnej sieci sprzedaży. Zgrany zespół, ze zrozumieniem podchodzący do pokładanych w nim nadziei to podstawa na drodze do sukcesu.

Nie oszukujmy się, nikt nie rodzi się przedstawicielem. Na swoją reputację trzeba zasłużyć ciężką pracą i pełnym zaangażowaniem. Efekty jednak mogą mile zaskoczyć.

 

 

Napisz komentarz

Najnowsze oferty pracy:

Więcej ofert pracy

Gdzie jeszcze rekrutują?