Służbowy samochód, laptop i telefon. Na to może liczyć przedstawiciel handlowy

16 listopada 2020
przez

Darmowy komputer, samochód i telefon? Brzmi jak marzenie! To właśnie te czynniki dla wielu osób są decydujące podczas podejmowania się zatrudnienia w konkretnym miejscu. Przekonaj się, na co jeszcze może liczyć przedstawiciel handlowy.

Praca przedstawiciela handlowego to niełatwy orzech do zgryzienia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku każdego dnia staje przed wieloma wyzwaniami, które musi spełniać, aby utrzymać się na powierzchni. Przede wszystkim, powinna zdobywać nowych klientów, ale utrzymywać również tych obecnych.

Każdego dnia przedstawiciel handlowy często pokonuje wiele setek kilometrów. Właśnie do tego jest mu potrzebny samochód służbowy. Oczywiście prowadzi również długie rozmowy telefoniczne. Smartfon to także urządzenie, przy pomocy którego pisze i odpowiada na maile, czy też sprawdza cenne informacje w sieci. Laptop również umożliwia wykonywania służbowych obowiązków. Przede wszystkim jednak każdy z nas wykonuje swoją pracę dla uzyskania stosownego wynagrodzenia.

Ile zarabia przedstawiciel handlowy?

Przedstawiciel handlowy może liczyć na różne benefity, w postaci prywatnej opieki medycznej, czy też fantów od klientów. Co ważne, może on również sporo zarobić. W zależności od firmy, jego wynagrodzenie składa się z podstawy oraz premii za osiągane wyniki. To oznacza, że osoba zatrudniona na takim stanowisku może liczyć na wynagrodzenie w zakresie od trzech do nawet ośmiu tysięcy złotych miesięcznie.

Napisz komentarz