Sprzedawać można również usługi szkoleniowe

16 sierpnia 2018
przez

W Polsce jest bardzo wiele firm konsultingowych. To właśnie w nich nierzadko potrzebni są osoby odpowiedzialne za rozwijanie biznesu usług szkoleniowych. W tej roli idealnie sprawdzają się przedstawiciele handlowi, a znaleźć pracę mogą oni w każdym regionie naszego kraju.

Do głównych obowiązków takiej osoby należy z pewnością sama sprzedaż usług szkoleniowych. Wymienić tutaj można wiele branż, ostatnio sporą popularnością cieszą się, na przykład usługi hotelarskie. Stanowisko, o którym mowa ma z pewnością charakter w dużej mierz mobilny. Wiąże się ono z aktywnym poszukiwaniem i oczywiście pozyskiwaniem nowych klientów. Nie bez znaczenia jest także utrzymywanie nienagannych relacji z stałymi klientami.

W roli przedstawiciela handlowego idealnie odnajdą się osoby, które posiadają doświadczenie w sprzedaży usług, a także w łatwy sposób nawiązują kontakty z ludźmi. Muszą oni być otwarci na negocjacje, powinni lubić dynamiczną pracę w terenie. Rzadko bowiem znajdują się oni w biurze. Wiele firm zapewnia swoim pracownikom zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. System wynagradzania często jest premiowy. Nie bez znaczenia jest również to, że przedsiębiorstwa oferują niezbędne narzędzia do pracy handlowca. Jest to oczywiście samochód, telefon i laptop. Pracownicy mogą również liczyć na pakiety benefitów, w postaci karty Multisportu, czy też świadczeń opieki lekarskiej. Wynagrodzenie przedstawiciela handlowego najczęściej składa się z podstawy oraz prowizji, która jest ściśle uzależniona od uzyskanego stopnia sprzedaży produktów.

Napisz komentarz

Najnowsze oferty pracy:

Więcej ofert pracy

Gdzie jeszcze rekrutują?